Ile kosztuje sprawdzenie auta przed kupnem?

auto

Planujesz zakup samochodu? Z pewnością zauważyłeś, jak między innymi inflacja wpłynęła na koszt zakupu auta prosto z salonu. Co więcej, okres pandemii wpłynął na opóźnienia związane ze sprowadzeniem części i produkcją aut. W efekcie oczekiwanie na odbiór zamówionego modelu może potrwać nawet kilka czy kilkanaście miesięcy. Kolejnym argumentem, który coraz częściej przemawia za zakupem auta używanego, jest brak utraty ich wartości. Używane samochody, które nadal są w dobrym stanie, mogą posłużyć nowemu właścicielowi jeszcze przez wiele lat, a poza tym koszt zakupu będzie przystępny dla większości klientów. Na szczęście istnieją firmy, które oferują pomoc w tej kwestii.

 

W Polsce już od wielu lat kwitnie rynek samochodów używanych. Na najpopularniejszych portalach znaleźć można przystępne cenowo oferty, które nie wpłyną negatywnie na kieszeń kupującego. Polacy coraz częściej decydują się również na sprowadzenie samochodu używanego zza granicy.

Zastanawiasz się, czym może być to spowodowane? Do częstych czynników zalicza się:

  • możliwość spełnienia motoryzacyjnych marzeń — najczęściej sprowadzanymi samochodami są modele trudno dostępne w Polsce, na przykład Ford Mustang, o którym marzy mnóstwo młodych osób. Jest to samochód ze sportowym zacięciem w przystępnej (jak na tego typu samochody) cenie;
  • lepszy stan samochodu — bardzo często mówi się, że samochody używane za granicą, na przykład w Holandii czy Niemczech są w o wiele lepszym stanie technicznym i wizualnym niż te użytkowane w Polsce. Może to wynikać z samej dbałości o auto, ale też ogromne znaczenie ma sama infrastruktura i stan dróg, który w Polsce w dalszym ciągu pozostawia wiele do życzenia;
  • możliwość sprowadzenia nowszego auta z lekkim uszkodzeniem, które łatwo będzie można naprawić. 

Niestety przed zakupem i sprowadzeniem auta zawsze należy je odpowiednio sprawdzić. Nawet jeżeli samochód z zewnątrz i w środku wygląda nienagannie, może okazać się, że jego stan techniczny nie jest w dobrej formie. Weryfikację auta przed zakupem warto w tym przypadku zlecić profesjonalnej firmie. 

Ile kosztuje sprawdzenie auta przed kupnem?

Na stronie https://www.autotesto.pl/samochody-z-holandii/ znajdziesz szereg informacji dotyczących profesjonalnej pomocy w sprowadzeniu auta z Holandii, Niemiec i innych krajów. Decydując się na usługi takiej firmy, oszczędzasz nie tylko swój czas, ale też i nerwy. Sprowadzenie samochodu na własną rękę wymaga skompletowania wielu dokumentów i pozwoleń. Zlecając to firmie, która zajmuje się tym na co dzień, zyskujesz pewność, że wszystko zostanie załatwione sprawnie, zgodnie z prawem, a także najkorzystniej dla Ciebie pod kątem finansowym.

W Autotesto pierwszą rzeczą, od której rozpoczynana jest usługa, to wspólny wybór modeli dopasowanych do Twoich preferencji. W następnym kroku zostaną przedstawione Ci przykładowe oferty samochodów, które spełniają ustalone kryteria, oraz są godne zaufania. Następnie specjaliście zadbają o niezbędną dokumentację związaną ze sprowadzeniem auta oraz przygotowaniem do jego rejestracji.

Sprawdzenie auta przed kupnem — cennik

Ostatnim krokiem, na który z pewnością będziesz czekał z utęsknieniem, jest oczywiście dostarczenie wymarzonego samochodu do Ciebie. Zastanawiasz się, ile tak naprawdę kosztuje sprawdzenie auta przed kupnem? Niestety bardzo trudno jednoznacznie określić kwotę takiej usługi, która jest zróżnicowana między innymi ze względu na odległość do miejsca docelowego oraz finalny zakres samej usługi. W celu otrzymania dokładnej wyceny wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie https://www.autotesto.pl/samochody-z-holandii/. Dzięki temu eksperci w dziedzinie weryfikacji auta przed kupnem przygotują dla Ciebie zarówno cennik, jak i propozycje dalszych działań. Odpowiedzą również na wszelkie pytania związane z zakresem ich działań. Oszczędź czas, nerwy i skontaktuj się ze specjalistami. Wspólnie na pewno znajdziecie najlepsze rozwiązanie pod względem ceny oraz stanu samochodu.

 

Możesz również polubić