Jak zwęzić pochwę?

seks

Wiele par nie przeżywa podniecającego seksu, gdyż partnerka ma zbyt luźną pochwę. Należy powiedzieć, że sytuacja ta jest kłopotliwa dla obojga, jednakże istnieją skuteczne metody, by zaistniałą trudną sytuację zmienić na lepsze. 

W jaki sposób poprawić jakość pożycia seksualnego? 

Odczuwasz od jakiegoś czasu, że pomimo iż oboje dokładacie wszelkich starań, to jakość Waszego pożycia nie jest satysfakcjonująca. W sytuacji kiedy Twój członek jest stosunkowo gruby zaś erekcje pełne, wtedy wybawieniem dla Twojej partnerki będą ćwiczenia mięśni Kegla bądź też zabieg waginoplastyki, co sprawi, że pochwa wróci do normy, zaś stosunek na nowo będzie w pełni satysfakcjonujący. W każdym dojrzałym związku bardzo ważną rolę odgrywa dialog pomiędzy kochankami, jeśli więc zastanawiacie się, dlaczego seks nie jest już satysfakcjonujący, zdiagnozujcie przyczynę, by następnie odszukać najlepszy sposób na to, jak zwęzić pochwę. Często pierwsza poważna rozmowa na ważne tematy zamiast 'zamiatania sprawy pod dywan’ jest pierwszym krokiem na drodze do poprawy komfortu życia. 

Dlaczego pochwa nie jest wąska, jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy? 

Wiele kobiet zanim zacznie poszukiwać sposobu na zwężenie pochwy szuka sposobu dlaczego zaistniała taka sytuacja. Warto wiedzieć, że zbyt luźna pochwa bardzo często jest wynikiem licznych porodów zwłaszcza w sytuacji kiedy dzieci były duże. Bardzo często również miłośniczki fistingu, czyli specyficznej odmiany seksu gdzie partner penetruje pochwę całą dłonią. Warto wiedzieć, że częste uprawianie listingu nigdy nie pozostaje obojętne dla pochwy, zawsze niesie za sobą pewną pozostałość. Należy wiedzieć, że pochwa jest rozciągliwa, jednak pomimo tego faktu nie należy poddawać jej nazbyt dużym obciążeniom.

Bardzo ważne jest, by pochwa oraz penis były ze sobą kompatybilne, jeśli nie będą, wtedy kochankowie nie będą zdolni do odczuwania prawdziwej rozkoszy. Każda para wie, że poślizg jest niezwykle istotny, jednakże natura działa w ten sposób, że najpełniej partnerzy będą czuć podniecenie kiedy kochanka będzie mogła zaciskać mieście na penisie partnera. Należy wiedzieć, że istnieją skuteczne sposoby, by nawet kobiety 'z luzami’ mogły cieszyć się seksem, jednakże nie będzie to możliwe we wszystkich pozycjach. Dla takich pań najlepsze będą pozycje kiedy seks będzie uprawiany w pozycjach bocznych bądź też w tylnych. W sytuacji kiedy kochanka zastanawia się – pochwa jak zwęzić, by poczuć znacznie mocniej, warto ćwiczyć mięśnie Kegla.

Wielu seksuologów twierdzi, że właśnie te ćwiczenia sprawdzają się w przypadku pań w ciąży, dlatego że jedną z cech, jakimi powinna cechować się pochwa, jest jej sprężystość. Z pewnością idealnie sprawdzą się kulki gejszy, które powinno wkładać się do pochwy zawsze w sytuacji, kiedy chcesz się poruszać, po krótkim czasie poczujesz, że pożycie seksualne z partnerem układa się o wiele bardziej harmonijnie niż dotychczas. Kulki gejszy sprawdzają się idealnie jednak należy mieć świadomość, że powinny być one zakładane na okres dwóch, trzech godzin. 

Czy istnieją skuteczne leki, które pozwolą efektywnie zwężać pochwę? 

Należy wiedzieć, że istnieje lek na zwężenie pochwy. W chwili kiedy wybierasz środek, który pozwoli Ci skutecznie obkurczyć pochwę, powinnaś zdecydować się na rozwiązanie które jest pozbawione parabenów oraz konserwantów, zamiast nich warto zdecydować się na preparat oparty na bazie naturalnych składników, z pewnością całkowicie sprawdzi się wyciąg z liści oczaru wirginijskiego, innym cennym składnikiem będzie ekstrakt z owoców ogórka. W sytuacji kiedy w składzie preparatu znajduje się wyciąg z liści aloesu, wtedy o wiele łatwiej będzie osiągnąć właściwie nawilżenie. Skuteczne są preparaty, które w swym składzie zawierają certyfikowane ekstrakty organiczne, będą to m.in. naturalna papryka, olej słonecznikowy oraz olejek migdałowy. Powyższa receptura przyczyni się skutecznie do sytuacji, kiedy tymczasowo skurczą się tkanki pochwy, co w konsekwencji spowoduje uczucie mocnego ucisku dla obojga partnerów. 

Możesz również polubić